Aktualności:
Transmisje i mecze:Skróty meczów:

Serie A: AC Milan - Atalanta. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja online i mecz na żywo w internecie

, , Adam NowakSerie A: AC Milan - Atalanta. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja online i mecz na żywo w interneciefot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

W niedzielnej rywalizacji na boisku wezmą udział AC Milan i Atalanta. Będzie to mecz 37. kolejki ligi włoskiej, który drużyny rozegrają w Mediolanie na Stadionie San Siro. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowane na żywo w tv, online, a także w serwisach legalnych firm bukmacherskich.

Serie A: AC Milan - Atalanta (15.05.2022). Gdzie oglądać?

Starcie pomiędzy AC Milan i Atalantą będzie pokazywane przez kanał telewizyjny Eleven Sports 1. Aby oglądać relację live online internauci mogą wykupić pakiet w serwisach Canal+online i player.pl lub skorzystać z bezpłatnego streamu na kanałach bukmacherskich STS TV, Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV.

AC Milan - Atalanta transmisja online i stream za darmo

Bezpłatną transmisję z meczu AC Milan - Atalanta, a także z innych spotkań ligi włoskiej można oglądać u legalnych bukmacherów internetowych. Aby uruchomić stream online na komputerze należy zalogować się w serwisie internetowym. Aby obejrzeć mecz na telefonie komrkowym lub tablecie należy pobrać aplikację ze strony bukmachera.

» Oglądaj transmisję online na eFortuna.pl

» Oglądaj transmisję online na Betclic.pl

» Oglądaj transmisję online na Superbet.pl

AC Milan - Atalanta transmisja na żywo online w internecie

Mecz AC Milan - Atalanta, który pokazuje stacja telewizyjna Eleven Sports 1 udostępnią w internecie platformy streamingowe Plaer.pl i Canal+online. Aby oglądać najciekawsze spotkania ligi włoskiej, należy założyć konto użytkownika na wybranym serwisie i opłacić dostęp do pakietu Eleven (cena za 30-dniowy dostęp wynosi 15 złotych)

» Oglądaj mecz na żywo w Player.pl

» Oglądaj mecz na żywo w Canal+online

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika