Premier League (Liga Angielska) transmisje online, mecze na żywo i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Transmisje z meczów Premier League można oglądać zarówno w tv jak i w internecie. Na naszej stronie możesz sprawdzić gdzie oglądać transmisje online z meczów Premier League, a także czy oferowane są darmowe streamy online z tych rozgrywek.

Premier League: Meczyki i mecze na żywo

Na naszej stronie znajdziesz mecze Premier League na żywo z udziałem wszystkich zespołów. Największym zainteresowaniem ciesza się jednak starcia z udziałem takich zespołów jak Manchester City, Manchester United, Liverpool, Chelsea Londyn, Tottenham, Arsenal Londyn, West Ham United, Southampton, Leeds United czy Leicester City. W poniższym zestawieniu prezentujemy meczyki Premier League, które można oglądać na żywo w telewizji i internecie.

Premier League: Gdzie oglądać?

Transmisje Premier League w Polsce można oglądać na kanałach telewizyjnych Canal+. Telewizja ta oferuje transmisję z każdego spotkania - część meczów jest pokazywana w transmisji łączonej. Ponadto, wszystkie mecze Premier League można również oglądać na żywo w internecie na platformach streamingowych Canal+online oraz Player.pl. Transmisje Premier League za darmo nie są oferowane przez legalne serwisy internetowe - dostęp do meczów Premier League jest możliwy wyłącznie po opłaceniu pakietu kanałów Canal+.

Premier League: Transmisja na żywo w TV

Stacje telewizyjne Canal+ można znaleźć w ofertach wielu telewizji kablowych, a także na platformie satelitarnej Canal+. Dostęp do kanałów jest oczywiście płatny, ponieważ stacje telewizyjne Canal+ oferowane są w pakietach premium. Cena za dostęp uzależniona jest od operatora telewizyjnego.

Premier League: Transmisja na żywo online w internecie

Pakiet kanałów Canal+ oferowany jest w internecie przez platformy Canal+online i Player.pl. 30-dniowy dostęp można wykupić za 45 złotych a pakiet na 6 miesięcy za 198 zł (tylko w Canal+online). Po wykupieniu pakietu można oglądać wszystkie mecze Premier League online korzystając ze strony internetowej lub aplikacji wybranej platformy. Na jednym koncie użytkownika jednoczesny dostęp do transmisji mogą mieć dwie osoby korzystające z różnych urządzeń, dzięki czemu można współdzielić konto użytkownika.

Canal+online i Player.pl to serwisy, z których można korzystać na następujących urządzeniach:

  • komputery (przeglądarki internetowe Chrome, Firefox, Edge, Safari),
  • urządzenia mobilne (aplikacje na systemy operacyjne Android i iOS)
  • telewizory i inne urządzenia (Samsung Smart TV, Android TV, Apple TV, Airplay, Chromecast i Fire TV).

» Oglądaj transmisje na żywo w Canal+online

» Oglądaj transmisje na żywo w Player.pl

Premier League: Transmisja za darmo w internecie

Niestety, transmisje z meczów Premier League nie są udostępniane za darmo. W internecie mecze Ligi Angielskiej pokazywane są wyłącznie przez serwisy Canal+online i Player.pl, do których dostęp można uzyskać tylko po opłaceniu pakietu kanałów.

Premier League: Mecze dzisiaj

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Premier League (Liga Angielska): Powiązane wydarzenia

Oglądaj transmisje z meczów Premier League (Liga Angielska) na żywo i online w internecie, a także w telewizji. Z każdego spotkania rozgrywanego w lidze Premier League (Liga Angielska) dostępna będzie transmisja online, transmisja tv i live stream za darmo. Sprawdź już teraz w naszym serwisie gdzie oglądać mecze na żywo w rozgrywkach Premier League (Liga Angielska).

Najbliższe spotkanie Premier League (Liga Angielska) (Chelsea Londyn - Fulham) odbędzie się w dniu o godzinie .

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
Accrington - Leeds Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs Phoenix Suns - Dallas Mavericks Houston Rockets - Cleveland Cavaliers Brooklyn - Detroit PistonsOglądaj mecze na STS.plSprawdź zasady korzystania z usługi STS TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
Accrington - Leeds Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs Phoenix Suns - Dallas Mavericks Houston Rockets - Cleveland Cavaliers Brooklyn - Detroit PistonsOglądaj mecze na BetClic.plSprawdź zasady korzystania z usługi BetClic TV