PlusLiga mecze na żywo, transmisje online i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Jedną z najlepszych siatkarskich lig w Europie jest PlusLiga. W każdy weekend transmisje z meczów PlusLigi przyciągają przed telewizory setki tysięcy fanów. Transmisje PlusLigi można również oglądać na żywo w internecie. W poniższym artykule zaprezentujemy wszelkie sposoby na oglądanie transmisji z polskiej ligi siatkówki mężczyzn.

PlusLiga: Meczyki i mecze na żywo

W rozgrywkach PlusLigi w sezonie 2021/2022 występują: Jastrzębski Węgiel, Zaksa Kędzierzyn-Koźle, Projekt Warszawa, PGE Skra Bełchatów, Asseco Resovia Rzeszów, Trefl Gdańsk, Ślepsk Suwałki, GKS Katowice, Indykpol AZS Olsztyn, Cuprum Lubin, Czarni Radom, Stal Nysa i Luk Lublin. Wszystkie meczyki PlusLigi można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Na naszej stronie prezentujemy terminarz nadchodzących spotkań, a także informację o kanale, który udostępnia transmisję.

PlusLiga: Gdzie oglądać?

Wyłączne prawa do transmisji PlusLigi w Polsce na telewizja Polsat. Transmisje PlusLigi na żywo w internecie udostępniane są natomiast przez platformę Polsat Box Go.

PlusLiga: Transmisja na żywo w TV

Kanały Polsatu Sport, na których można oglądać wszystkie mecze PlusLigi na żywo, oferowane są w pakietach sportowych prze ztelewizje kablowe i satelitarne. Cena za pakiet uzależniona jest od operatora telewizyjnego.

PlusLiga: Transmisja na żywo online w internecie

Pakiet sportowy, który dostępny jest w serwisie Polsat Box Go kosztuje 40 złotych miesięcznie. Po wykupieniu pakietu, użytkownik uzyskuje 30-dniowy dostęp do kanałów Polsatu Sport, Polsatu Sport Premium, Eurosportu i Eleven Sports. Każdą transmisję można uruchomić na wielu urządzeniach (jednocześnie na dwóch).

Poniżej prezentujemy listę urządzeń, na których można korzystać z oferty Polsat Box Go:

  • komputery (przeglądarki internetowe m.in. Chrome, Firefox, Edge),
  • smartfony i tablety (Android, iOS),
  • urządzenia z systemem Android TV,
  • telewizory (Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV).

PlusLiga: Transmisja za darmo w internecie

Niestety, żaden legalny serwis streamingowy nie udostępnia transmisji online za darmo z meczów PlusLigi. Wyłączne prawa do transmisji internetowych ma płatna platforma Polsat Box Go.

PlusLiga: Mecze dzisiaj na żywo

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

PlusLiga: Powiązane wydarzenia

Oglądaj mecze i transmisje PlusLiga na żywo w internecie, a także w TV. Z każdego spotkania zaplanowanego w rozgrywkach PlusLiga oferowana jest zarówno transmisja online, transmisja tv jak i live stream za darmo. Sprawdź gdzie dostępna jest transmisje i gdzie oglądać PlusLiga.

Najbliższe spotkanie w lidze PlusLiga to starcie AZS Olsztyn - Stal AZS PWSZ Nysa, które odbędzie się dnia o godzinie .

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów