Aktualności:
Transmisje i mecze:Skróty meczów:

Nowe informacje na temat przyszłości Giorgio Chielliniego!

, , Konrad KoniecznyNowe informacje na temat przyszłości Giorgio Chielliniego!fot. Anton_Ivanov/Shutterstock.com

W najbliższym czasie wyjaśni się przyszłość Giorgio Chielliniego - podaje na swoim oficjalnym Twitterze włoski dziennikarz Nicolo Schira.

Giorgio Chiellini jest obecnie związany z Juventusem Turyn. Doświadczony środkowy obrońca ma ważną umowę ze "Starą Damą" do 30 czerwca 2023 roku. Zdaniem włoskiego dziennikarza Nicolo Schiry reprezentant Włoch w najbliższych dniach podejmie ostateczną decyzję w sprawie swojej przyszłości. W klubie ze stolicy Piemontu nie będzie już grał, ale ma jeszcze zapytania z Major League Soccer. Może też przejść na emeryturę.

- Giorgio Chiellini zakończy swoją historię z Juventusem Turyn pod koniec sezonu. W najbliższych dniach zdecyduje, czy będzie grał w innym klubie, czy przejdzie na emeryturę. W międzyczasie otrzymał oferty od klubów z MLS - napisał na Twitterze włoski dziennikarz Nicolo Schira.

Chiellini został zawodnikiem Juventusu Turyn 1 lipca 2005 roku. W tym sezonie pod wodzą Massimiliano Allegriego włoski stoper rozegrał 23 mecze we wszystkich rozgrywkach. W przeszłości grał też dla Fiorentiny i Livorno, którego jest wychowankiem. Portal "Transfermarkt" wycenia go na 1,5 miliona euro. 

Źródło: Nicolo Schira - Twitter

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika