NHL mecze na żywo, transmisje online i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Liga NHL to najlepsze rozgrywki hokejowe na świecie. W Amerykańskiej lidze występują największe gwiazdy światowego hokeja. Praktycznie codziennie można oglądać transmisje z meczów NHL na żywo i online w internecie. Sprawdź już teraz gdzie oglądać NHL w telewizji i online, korzystając z transmisji za darmo.

NHL: Meczyki i mecze na żywo

Aby oglądać mecze NHL na żywo, należy wyszukać mecz na poniższej liście i kliknąć przycisk oglądaj. Nasz system wyświetli listę kanałów telewizyjnych, a także strony internetowe na którym można oglądać meczyki NHL. W naszym serwisie dostępny jest aktualny terminarz nadchodzących meczów, które odbędą się dzisiaj, jutro, pojutrze i w kolejnych dniach.

NHL: Gdzie oglądać?

Prawa do pokazywania transmisji z meczów NHL w Polsce posiada nowa platforma stremaingowa Viaplay. Serwis ten pojawił się w Polsce w sierpniu 2021 roku i już w pierwszym roku swojej działalności wykupił prawa do NHL. Transmisje udostępniane przez Viaplay można oglądać wyłącznie na urządzeniach posiadających dostęp do Internetu. Są nimi m.in. komputery, smartfony, tablety i telewizory Smart TV. Ponadto, mecze NHL na żywo i za darmo w internecie można ogląać u bukmacherów internetowych Fortuna, Betclic i Superbet.

NHL: Transmisja na żywo w TV

Do niedawna transmisje z meczów NHL można było oglądać na żywo w telewizji na kanale TVP Sport. Niestety, w związku z wykupieniem praw do NHL przez platformę internetową Viaplay, nie ma możliwości oglądania spotkań tych rozgrywek w tv. Serwis Viaplay dostępny jest wyłącznie na wybranych telewizorach Smart TV.

NHL: Transmisja na żywo online w internecie

Platforma Viaplay oferuje płatną subskrypcję, dzięki której można uzyskać dostęp do wszystkich transmisji NHL. Cena za miesięczny dostęp do pełnej oferty platformy Viaplay wynosi 34 zł. Płatności można dokonać poprzez podanie danych do karty, z której pobierana będzie miesięczna opłata (w każdym momencie można zrezygnować z usługi). Na jednym koncie użytkownika transmisje w tym samym momencie można oglądać na dwóch urządzeniach - można więc dzielić konto z drugą osobą.

Viaplay dostepne jest na wielu urządzeniach:

  • komputerach PC i Mac
  • telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • smartfonach i tabletach (Android i iOS)
  • konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One)
  • urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

» Oglądaj transmisje na żywo w Viaplay

NHL: Transmisja za darmo w internecie

Bukmacherzy Fortuna, Betclic i Superbet udostępniają w swoich serwisach internetowych i aplikacjach mobilnych transmisje ze wszystkich meczów NHL. Mogą je oglądać zarejestrowani użytkownicy - jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz skorzystać z podanych poniżej linków.

Nowi klienci bukmacherów, mogą skorzystać z bonusów powitalnych, dzięki którym można między innymi typować spotkania meczów hokeja. Stream online z każdego meczu udostępniany przez bukmacherów można oglądać na komputerze, smartfonie oraz tablecie.

» Oglądaj transmisje online na eFortuna.pl

» Oglądaj transmisje online na Betclic.pl

» Oglądaj transmisje online na Superbet.pl

NHL: Mecze dzisiaj

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

NHL: Powiązane wydarzenia

Oglądaj każdego dnia transmisje z meczów NHL na żywo online w internecie i tv. Wszystkie spotkania rozgrywane w lidze NHL oferowane są jako transmisja online, transmisja tv i live stream za darmo. Sprawdź gdzie oglądać NHL na kanałach tv i w legalnych serwisach streamingowych.

Najbliższy mecz w lidze NHL (Washington Capitals - Pittsburgh Penguins) został zaplanowany na godz. w dniu .

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów