Logowanie Rejestracja
Estadios

Czym jest typ dnia?

Czym jest typ dnia?

Społeczność Zawód Typer z roku na rok się powiększa, a tematyką bukmacherki interesuje się coraz więcej ludzi. Na grupie i stronie internetowej możemy znaleźć mnóstwo ciekawych informacji ze świata zakładów sportowych i nie tylko. Nie jeden użytkownik dowiedział się jak stać się lepszym typerem lub jaką firmę bukmacherską wybrać według swoich kryteriów. Naszą pomoc i zaangażowanie doceniło już ponad 125 tys. ludzi na fanpage’u, a grupa posiada już blisko 200 tys. członków. Codziennie dodawane są tam materiały i newsy sportowe, a także kupony graczy, analizy i przemyślenia. Grupa urosła do tak dużej rangi, że podczas Euro 2020 mogliśmy gościć m.in. Sebastiana Milę i Parisa Platynova w roli typerów. 

 

Były reprezentant Polski robił to w sposób bardzo profesjonalny, natomiast kulturysta, a obecnie streamer w formie humorystycznej. Od 2017 roku serwis Zawód Typer organizuje konkurs wyłaniający co miesiąc zwycięzcę. Zapytacie pewnie w czym? Oczywiście tematyka bukmacherska zobowiązuje, a turniej „Typy Dnia” wyłania najlepszych typerów pod względem skuteczności. Swoich sił może spróbować każdy i to zupełnie za darmo, a na koniec dla najlepszych są zagwarantowane liczne nagrody.

CZYM SĄ TYPY DNIA I CO MOŻNA WYGRAĆ?

Na początek, aby wziąć udział w turnieju, musimy wejść na oficjalną stronę Zawód Typer, a następnie kliknąć zakładkę TYPY DNIA znajdującą się na górze strony. Na naszym ekranie pojawi się tabela z najlepszymi typerami danego miesiąca, która codziennie jest aktualizowana po zakończeniu spotkań. Tabela zawiera podstawowe informacje o typerze (imię i nazwisko), liczbę podanych typów wraz z analizą, % skuteczność, serię bez przegranego typu i średni kurs. Pod tabelą możemy wejść w duży czerwony baner z napisem „Sprawdź typy”. Zostaniemy przeniesieni niżej do wszystkich zakładów popartych analizą na dany dzień. 

Dołączenie do konkursu następuje w momencie, gdy połączymy nasze konto Facebook ze stroną Zawód Typer. Możemy to zrobić, klikając „Połącz za pomocą Facebooka”. Warto dodać, że nie musimy oczekiwać pierwszego dnia miesiąca na dołączenie do nowej edycji, ponieważ możemy to zrobić w dowolnym momencie, jednak pamiętajmy, że minimalna liczba typów kwalifikująca nas do nagrody to 15. W puli nagród co miesiąc mamy 1000 PLN plus 150 zł dla najlepszego gracza tygodnia. Co dostaniemy, zajmując jedno z pierwszych dziesięciu miejsc?

• Typer z najlepszym rezultatem otrzyma 50 PLN w formie freebetu u bukmacherów Fortuna, Totalbet, forBET, Betclic i eWinner, co daje łącznie 250 zł. Dodatkowo kurierem wysyłamy oryginalną bluzę Zawód Typer!

• 2 miejsce to 50 PLN freebetu w Totalbecie, Betclicu i eWinner.

• 3 miejsce otrzymuje 50 PLN freebetu w firmie Totolotek i Totalbet (razem 100 zł).

• 4 miejsce to 50 zł freebetu w Totalbet i 10 PLN w forBET.

• 5 miejsce to 40 PLN freebetu w forBET.

• miejsca od 6 do 10 otrzymują 20 PLN w forBET.

Poza konkursem indywidualnym możemy wziąć udział w konkursie drużynowym. Pod koniec każdego miesiąca w zakładce „Typy Dnia” pojawia się specjalny post do rejestrowania swoich drużyn. Zasady punktowania wyglądają tak samo, jak w konkursie indywidualnym, a uczestnik zbiera punkty dla siebie i dla całej drużyny. W ciągu miesiąca musimy podać co najmniej 15 typów. Za pierwsze miejsce drużyna otrzymuje razem 150 PLN w freebetach po 50 PLN (Betclic, Totolotek i eWinner). Za drugie miejsce dostaniemy jako drużyna 100 PLN w freebetach, a za trzecie 50 PLN.

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY TURNIEJU TYPY DNIA

1) Codziennie możemy podać tylko dwa typy z analizą tekstową.

2) Analiza pisemna nie może być za krótka, ponieważ może to grozić karą w postaci odjęcia punktów lub nieklasyfikowaniem typu w konkursie.

3) Minimalny kurs wynosi 1.50.

4) Nie ma górnej granicy kursowe.

5) Miesięcznie podajemy minimum 15 typów i maksymalnie 45.

6) Typy musimy podać maksymalnie pół godziny przed rozpoczęciem meczu.

7) Wybór dyscyplin jest dowolny.

8) Kursy podajemy od legalnych polskich bukmacherów.

9) Zwroty nie są brane pod uwagę w klasyfikacji końcowej.

10) Nie podajemy typów jako anonimowy użytkownik.

11) O kolejności w rankingu decydują:

- punkty w rankingu;

- skuteczność;

- średni trafiony kurs.

12) Zawód Typer ma prawo wykluczyć osobę z zabawy, jeśli ta nie przestrzega regulaminu i stosuje nieuczciwe „zagrywki”.

13) Punktacja w turnieju:

- każdy procent skuteczności to 3 punkty do klasyfikacji końcowej. Najskuteczniejszy gracz dodatkowo otrzymuje 10 oczek.

- Za najwyższe kursy otrzymujemy po kolei (+20 za najwyższy, +17 za drugi najwyższy, +14 za trzeci najwyższy, +12 za czwarty najwyższy, +10 za piąty, +8 za szósty, +6 za siódmy i +4 za ósmy). Kurs musi wynosić min. 3.00.

- Za trafione serie otrzymamy po kolei (5 typów to +10 pkt, 6 typów z rzędu to +15 oczek, 7 typów to +20 pkt, 8 typów to +25 pkt, 9 typów to +30 oczek i 10 typów lub więcej to aż + 35 pkt do punktacji końcowej).


Autor: Ludo | Kategoria: Portal

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus


Copyright © 2021 Estadios24.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 1 - 6 = WymaganePodaj liczbę