Logowanie Rejestracja
Estadios

Rodzaje zakładów – co warto wiedzieć o różnorodności zakładów nowicjuszu?

Rodzaje zakładów – co warto wiedzieć o różnorodności zakładów nowicjuszu?

Firmy bukmacherskie w Polsce cieszą się bezprecedensową popularnością, a osób, które chcą spróbować swoich sił w zakładach sportowych jest coraz więcej. Taki trend jest spowodowany całkiem sprawiedliwie, ponieważ dzięki nowoczesnym zakładom online, firmy bukmacherskie tworzą przejrzyste i zrozumiałe warunki, a uzyskanie upragnionej wygranej jeszcze łatwiejsze dla każdego gracza!

Aby z powodzeniem zacząć zarabiać u jednego z polskich bukmacherów będziesz jednak potrzebował trochę czasu, wysiłku i cierpliwości. Nauczenie się sztuki zakładów sportowych nie jest łatwa, ale możliwa i dostępna dla każdego! Nowoczesne zakłady bukmacherskie przez internet stają się bardziej różnorodne i ciekawe. Ze względu na ogromną konkurencję na rynku, bukmacherzy zmuszeni są do tworzenia bardziej opłacalnych kursów dla swoich graczy, a przegapić taką okazję jest po prostu nie możliwe. Aby zrozumieć, jak skutecznie obstawiać, zacznijmy od tego, jakie są najbardziej popularne rodzaje zakładów:

- 1 X 2

Zakład o główny wynik, jest on dość popularny wśród początkujących, ponieważ jest łatwy do zrozumienia! Istnieją trzy opcje zakładów 1X2:

1 - zakład na zwycięstwo pierwszej drużyny,

X - jest zakładem na remis,

2 - to zakład na zwycięstwo drugiej drużyny.

- Podwójna Szansa

Ten typ zakładu jest również dość popularny wśród, ponieważ w nim zwiększasz swoje własne szanse na wygraną, dzięki kursom. Zakład jest zawierany na dwa z trzech możliwych wyników. Jeśli uważasz, że drużyna gospodarzy zdecydowanie przegra, postaw na 2X (przegrana lub remis drużyny gospodarzy).

- +/- 2.5 goli (Over/Under)

Zakład ten jest szczególnie popularny podczas mistrzostw. W tym zakładzie obstawiasz, że w meczu padną co najmniej dwie bramki.

- Remis - (Draw no bet)

Sądzisz, że mecz kończy się remisem? W przypadku tego typu zakładów bukmacher w pełni zwraca wszystkie koszty. Zakład ten jest wyjątkowy i opłacalny, gdy na boisku spotykają się silne drużyny.

- Handicap

Rodzaj zakładu, w którym dodajesz lub odejmujesz jedną lub więcej bramek, aby zrównoważyć kursy. Na przykład zakład na zwycięstwo drużyny 1 z handicapem -1, musi ona wygrać różnicą przynajmniej 2 bramek.

- Dokładny wynik

Ten typ zakładu jest jednym z najtrudniejszych, ponieważ Twoim zadaniem jest przewidzenie dokładnego wyniku meczu. Jednak kursy na ten zakład są zawsze dość wysokie!

Ta lista zawiera tylko niektóre z najbardziej popularnych zakładów, które są akceptowane przez wszystkie strony bukmacherskie w Polsce!  

 

Rodzaje zakładów singlowych – jak skutecznie obstawiać?

Solo lub singl - to pojedynczy zakład na konkretny mecz. Pojedyncze zakłady są popularne nie tylko wśród początkujących, ale także wśród profesjonalnych graczy. Pomimo ich popularności i prostoty zasad, istnieje kilka aspektów, o których początkujący gracze powinni wiedzieć: 

 

- Zakład jest przyjmowany na dowolny wynik zdarzenia

Początkujący gracze często stawiają pojedynczy zakład na wygraną jednej drużyny. Jednak w tym przypadku szanse mogą nie być zbyt duże. Singiel umożliwia obstawianie liczby kartek, bramek, przewinień, rzutów rożnych, fauli itd.

- Seria zakładów pojedynczych to kolejny łańcuch jednego z rodzajów zakładów singlowych. Na przykład, stawiasz na zwycięstwo jednej z drużyn, z określoną liczbą bramek i żółtych kartek. W tym przypadku, szanse będą po prostu ogromne!

 

Zakład wielokrotny

Bukmacherzy w Polsce często oferują tego typu zakłady, które w rzeczywistości są złożeniem kilku zakładów pojedynczych na raz. 

Parlay lub express

Parlay składa się z co najmniej dwóch singli. Nie masz jednak możliwości obstawiania kilku wyników tego samego meczu. Wszystkie zdarzenia muszą zostać zakończone, aby zakład został wygrany. Jeśli jedno zdarzenie nie powiedzie się, Parlay jest uważany za przegrany.

System

System Parlay umożliwia wiele zakładów. Każdy system ma swój własny wymiar, parametr ten jest ustawiany przez obstawiającego podczas zawierania zakładu. Wymiar jest zapisany w formacie "x z y", gdzie y jest liczbą zdarzeń, a x jest liczbą wyników w jednym Parlay.

Zakład wielokrotny jest udziałem bardziej doświadczonych graczy, więc polecamy zacząć od zakładów singlowych.

Prognozowanie – na co warto zwrócić uwagę dla skutecznego zakładu?

Prognozy piłkarskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ pomagają odpowiedzieć na główne pytanie obstawiających - "jak obstawiać mecze?". Podczas prognoz piłkarskich wykorzystywany jest każdy drobiazg. Biorą pod uwagę nie tylko statystyki z poprzednich meczów i analizy ekspertów sportowych, ale także szczegółowo rozważają nastrój drużyny, jej motywację, itp. Wszystko to ma ogromny wpływ na ewentualny wynik przyszłego meczu. Dowiedz się więcej o prognozowaniu, bonusach i zakładach piłkarskich na portalu - https://zaklady-bukmacherskie.online/bonusy-bukmacherskie/. Tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze informacje o świecie zakładów sportowych i z powodzeniem postawisz swój pierwszy zakład piłkarski! 


Autor: Ludo | Kategoria: Portal

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by DisqusCopyright © 2021 Estadios24.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 20 + 13 = WymaganePodaj liczbę