Logowanie Rejestracja
Estadios

Najlepsze bonusy na Euro 2020

Najlepsze bonusy na Euro 2020

W przeddzień wielkiego wydarzenia sportowego, jakim jest Euro 2020, coraz więcej osób chce sprawdzić swoje szczęście i postawić na ulubioną drużynę w nadziei na wygraną! Nowoczesny polski bukmacher pozwala na szybkie obstawianie meczy przez internet, dając swoim graczom wspaniałe bonusy, które stają się świetnym początkiem ich kariery bukmacherskiej! Którzy polscy bukmacherzy oferują najlepsze bonusy dla swoich klientów i o czym powinien wiedzieć nowicjusz w świecie zakładów sportowych? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o tym wszystkim!

 

Świat zakładów bukmacherskich online jest nieograniczony i pozwala nowym graczom wygrywać łatwiej i szybciej! Większość nowoczesnych bukmacherów w Polsce oferuje ogromny bonus za rejestracje dla użytkowników. Ale niestety niektóre bukmacherzy stosują sztuczki, o których przyszli gracze mogą nawet nie wiedzieć! Przygotowaliśmy specjalną listę bonusów, która wyszczególni na co należy zwrócić uwagę przed wyrażeniem zgody na promocję!

1. Bonus od depozytu

Najpopularniejszy bonus, który jest najczęściej oferowany nowym użytkownikom na stronach bukmacherskich. Bonus stanowi procent środków, które gracz otrzymuje jako dodatek do swojego pierwszego depozytu. Warto jednak zauważyć, że ten rodzaj bonusu jest zazwyczaj ograniczony, restrykcje mogą dotyczyć wielkości samego bonusu lub warunków pierwszej wpłaty. Radzimy zapoznać się z zasadami zanim zaczniesz wpłacać swoje saldo.

2. Bonus za rejestracje i pierwszy zakład

Ten rodzaj bonusu jest bardziej chwytem marketingowym, ponieważ zmusza Cię do dokonania pierwszego depozytu i postawienia pierwszego zakładu za prawdziwe pieniądze. Wypłata bonusu odbywa się na tej samej zasadzie co bonus od depozytu, ale z małą różnicą - wysokość bonusu zależy od tego, jaki zakład postawisz. Bukmacherzy w Polsce nazywają kwalifikujący się zakład postawiony przez zarejestrowanego użytkownika "pierwszym zakładem" i często oferują dodatkową wypłatę za jego postawienie. Najczęstszy schemat wypłat jest następujący. Bukmacher oferuje Ci trzy kwalifikujące się zakłady sportowe o tej samej wartości, ale zapłacisz tylko za jeden z nich. Przykładowo, jeśli postawisz trzy zakłady po 100 PLN każdy, to w sumie 300 PLN, ale z Twojego konta zostanie odjęte tylko 50 PLN.

3. Zakład bonusowy z refundacją

Ten rodzaj bonusu jest podobny do bonusu "pierwszy zakład", ale ma pewne różnice. Bonus cashback pozwala na postawienie jednego całkowicie darmowego zakładu kwalifikacyjnego. Zazwyczaj niektórzy polscy bukmacherzy nakładają ograniczenia na ten bonus: np. prawdopodobieństwo musi być dokładnie takie samo (zazwyczaj 2,5). Główna idea polega na tym, że bukmacher chce zapobiec sytuacji, w której gracz wygrywa najmniejszym zakładem.

4. Cotygodniowe zakłady bonusowe dla stałych graczy

Niektóre firmy bukmacherskie dbają nie tylko o nowych graczy. Mogą oni również zaoferować swoim stałym klientom - darmowe zakłady sportowe, które oczywiście dają możliwość obstawiania bez ryzyka utraty pieniędzy. Bukmacherzy online zdali sobie sprawę, że darmowe zakłady przyciągają coraz więcej graczy. Stało się to podstawą dla rodzaju bonusów opartych na cashback. Przykładowo, różnica pomiędzy wpłatami i stratami gracza w danym okresie rozliczeniowym wynosi 200 zł. Otrzymuje on bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 20 zł (10% cashback).

Najlepsze bukmacherzy w Polsce – nasz ranking

Teraz, gdy znasz już najczęściej spotykane rodzaje bonusów od firm bukmacherskich - będzie Ci o wiele łatwiej wybrać firmę, która zaoferuje Ci najlepsze warunki. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą listą TOP 3 – bukmacherzy w Polsce!

3 miejsce – Fortuna

Fortuna jest jednym z najbardziej popularnych i legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Marka jest głównym sponsorem warszawskiego klubu Legia.   Fortuna oferuje następujące bonusy dla naszych klientów: 20 zł bez depozytu oraz Zakład internetowy "Bez Ryzyka" aż do 600 zł (w przypadku przegranej zwrot pełnej stawki pierwszego zakładu)! Oraz podwojenie drugiej wpłaty do maks. wysokości 2.100 zł

2 miejsce – Superbet

Ten międzynarodowy bukmacher jest obecny na polskim rynku od kilku lat. Firma jest już jednym z liderów w dziedzinie bet online i stale rozszerza swoją działalność!

Bonus od 1 depozytu - 100% do 50 zł oraz cashback aż do 500 zł. Bukmacher proponuje gry w pierwszym tygodniu bez ryzyka!

1 miejsce – STS

A liderem naszego rankingu jest bukmacher STS!   Bukmacher jest liderem w segmencie zakładów bukmacherskich w Polsce i kontroluje około 50% polskiego rynku! Dla swoich klientów firma oferuje: Darmowy zakład 29 zł po rejestracji! Podwojenie pierwszej wpłaty (maks. do 1.200 zł) oraz cashback zakładów BetGames oraz eSport. 

 

Bonusy podczas transmisji na żywo EURO 2020

Transmisja na żywo wielkiego wydarzenia sportowego Euro 2020 może również przynieść ci dodatkowe bonusy! Uważnie śledź za informacja od twojego bukmachera i zgarniaj jeszcze więcej nagród!


Autor: Ludo | Kategoria: Artykuły

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus


Copyright © 2021 Estadios24.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 17 + 8 = WymaganePodaj liczbę