Logowanie Rejestracja
Estadios

Najważniejsze pojęcia w zakładach piłkarskich

Najważniejsze pojęcia w zakładach piłkarskich

Wraz z pojawieniem się bukmacherów internetowych i platform do zakładów na mecze, zakłady piłkarskie nigdy nie były tak popularne w casino online polska. Według Statista liczba zakładów piłkarskich w Wielkiej Brytanii wzrosła wykładniczo w ostatnich latach, osiągając prawie 1,3 miliarda funtów w 2019 roku. Przy tak ogromnym wzroście liczby zakładów piłkarskich bukmacherzy online musieli stać się konkurencyjni, aby przyciągnąć graczy. W tym celu wielu znacznie rozszerzyło zakres opcji zakładów, umożliwiając kibicom obstawianie szerokiej gamy wyników piłkarskich. Wraz z tym rozszerzeniem pojawiło się wiele nowych warunków obstawiania, z których wiele może być zniechęcających i trudnych do zrozumienia dla niedoświadczonych. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się niektórym z najważniejszych terminów związanych z zakładami piłkarskimi, o których powinieneś wiedzieć w 2021 roku, według autora Jan Kowalski.

1. Wygrana / Remis / Wygrana

Jest to powszechnie używany termin opisujący zakłady bezpośrednie na wynik zaplanowanego meczu piłkarskiego. Inne terminy, które mają to samo znaczenie, to „1x2” i „zakłady na mecz”. Tutaj po prostu stawiasz na trzy możiwe winiki; zwycięstwo gospodary, remis lub zwycięstwo drużyny gości.

2. Handicap azjatycki

Wielu głównych bukmacherów oferuje handicapy azjatyckie jako sposób na wyrównanie szans z jedną drużyną w meczu piłki nożnej, która jest wyraźnym faworytem. Zasadniczo bukmacher dodaje sztuczną przewagę mniej lubianej drużynie, sprawiając, że ktoś bardziej kusi, aby postawić na nią, aby wygrać.

3. Za / na rogach

Jedna z największych na świecie platform do zakładów piłkarskich, William Hill, oferuje zakłady narożne na wszystkie mecze, a także wiele podobnych zakładów. Mówiąc najprościej, jest to zakład, który pozwala przewidzieć, ile rzutów rożnych będzie w jednym meczu, z wygraną przyznawaną na podstawie tego, czy rzeczywista liczba jest większa, czy mniejsza niż postawiona stawka.

4. Nie ma zakładów

Opisuje „bezpieczniejszy” zakład, w którym Twój zakład jest nieważny, a Twój zakład jest zwracany w całości, jeśli mecz, na który postawiłeś, zakończy się remisem. Jeśli jedna z drużyn wygra lub przegra, zakład pozostanie ważny, ale nie przegrasz ani nie wygrasz, jeśli mecz zakończy się remisem.

5. Dokładny wynik

To całkiem oczywiste. Dokładny wynik to zakład, w którym przewidujesz dokładny wynik końcowy meczu. Może to być trudne, ponieważ zakład zostanie wypłacony tylko wtedy, gdy poprawnie odgadniesz wynik. Jednak z tego powodu zakłady na dokładny wynik mają zwykle znacznie wyższe wypłaty niż wszystkie inne formy zakładów piłkarskich.

6. Zakłady w trakcie gry

Zakłady na żywo, ktory stały sę coraz bardzej popularne w ostatnich latach dzięki pojawieniu się zakładów online na żywo, umożliwiają obstawianie wyników meczu w trakcie lub „w grze”. Chociaż wypłaty są na ogół niższe, jest to sposób na dostosowanie strategii obstawiania w czasie rzeczywistym w oparciu o przebieg meczu.

7. Martyngał

Jest to dobrze znana strategia obstawiania, w której gracz zwiększa swój zakład za każdym razem, gdy przegrywa. Logika jest taka, że ​​w końcu coś wygrasz, a zwiększona stawka pozwoli ci zrekompensować poprzednie przegrane. Oto najważniejsze warunki dotyczące zakładów piłkarskich, o których musisz wiedzieć przed postawieniem pierwszego zakładu. Który z poniższych warunków i zasad dotyczących zakładóv na płkę nożną jest przydatny do obstawiania meczów? Zakłady na żywo są zdecydowanie jednym z najbardziej przydatnych terminów do zrozumienia w przypadku zakładów negocjowanych z dwóch głównych powodów: Istnie wiele sugesti dotyczącyh regularnych doładowań, które sugerują, abyśmy obstawiali zakłady podczas gry dla zysku. Jednym z najbardziej godnych uwagi przykładów jest oferta Bet365 50 £ dla Bet365 i 50 £ darmowej gry, co zwykle przynosi co najmniej 33 £ szybkich zysków tym z nas, którzy wiedzą, jak matować w grze. Uważa się, że stawianie zakładów w locie w zakładach dopasowanych to świetny sposób na uniknięcie błędów. Czy są jakieś inne warunki dotyczące zakładów piłkarskich, które musisz znać, aby obstawiać mecze? Chociaż często stawiamy na mecze na jakimkolwiek rynku piłkarskim, są dwa rynki, które zawsze mylą nowicjuszy, ponieważ brzmią, jakby byli tym samym rynkiem, podcas gdy w rzeczywistośi wcale ne są tacy sami.

Rynki te to rynki w niepełnym / pełnym wymiarze godzin i rynki wygrane dla obu połówek

Nowi gracze, którzy chcą obstawiać mecze, powinni zachować ostrożność, stawiając zakłady na jednym z tych rynków w biurze bukmachera, aby następnie wyłączyć właściwy rynek na giełdzie zakładów.

Wyniki

Kiedy wygrasz, powinieneś traktować gotówkę jako część swojego bankrolla. Pamiętaj, że musisz myśleć jak biznesmen, a wszelkie zyski muszą zostać ponownie zainwestowane w Twój biznes. Upewnij się, że pozwolisz sobie na mały bonus, ale staraj się nie wypłacać wszystkich swoich wygranych, jeśli planujesz obstawiać regularnie.


Autor: Ludo | Kategoria: Portal

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by DisqusCopyright © 2021 Estadios24.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 13 + 9 = WymaganePodaj liczbę