Logowanie Rejestracja
Estadios

Gdzie na żywo oglądać mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów? Transmisja w tv oraz w internecie

Gdzie na żywo oglądać mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów? Transmisja w tv oraz w internecie

Faza 1/8 finału Ligi Mistrzów brzmi zachęcająco przede wszystkim z uwagi na aspekty czysto sportowe.

Faza 1/8 finału Ligi Mistrzów brzmi zachęcająco przede wszystkim z uwagi na aspekty czysto sportowe. Rynek dominujący jeśli chodzi o transmisję na żywo jest jednak tak zbudowany, że daje gwarancję równie dużych emocji. Rozgrywki Champions League, które wracają w tym tygodniu będą dostępne zarówno w tv, jak i w internecie. Gdzie dokładnie oglądać na żywo wszystkie spotkania?

Oferta transmisji live z meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w tv oraz w internecie?

Mówiąc nieco więcej o propozycjach na transmisję na żywo z meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów, powinniśmy rozdzielić je na dwa dni. W najbliższy wtorek, 16 lutego o godzinie 21:00 naprzeciw siebie staną piłkarze FC Barcelony oraz PSG. Pojedynek ten doczeka się standardowej oferty transmisji na żywo, ponieważ do głosu dojdzie tylko i wyłącznie kanał Polsat Sport Premium 1. W internecie live stream będzie obecny na platformie IPLA.

Transmisja na żywo ze starcia FC Barcelona - PSG

Spotkania Ligi Mistrzów na żywo

Temat wtorkowych spotkań możemy oprzeć także na rywalizacji RB Lipsk - Liverpool. Pojedynek ten również rozpocznie się we wtorek o godzinie 21:00, a za transmisję live odpowiedzialne będą praktycznie te same oferty. Różnica polega na tym, że swoje do ugrania w tv będzie mieć antena Polsat Sport Premium 2. W internecie ponownie należy powiedzieć o stronie IPLA, gdzie miesięczne użytkowanie kosztuje 40 złotych.

Mecz RB Lipsk - Liverpool

Live stream online i transmisja w tv. Gdzie oglądać mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów na żywo?

Liga Mistrzów zahaczy oczywiście również o środowe zmagania. Transmisja na żywo skupi się przede wszystkim na ofercie dotyczącej starcia FC Porto - Juventus. Ten pojedynek w aspekcie transmisji live prezentuje się prawdopodobnie najkorzystniej, ponieważ na czele kanałów transmitujących stanie dwójka: TVP 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Live stream w internecie będzie obecny z kolei na platformie IPLA oraz darmowej witrynie sport.tvp.pl. Sam mecz rozpocznie się w środę o godzinie 21:00.

Starcie FC Porto - Juventus

Tego samego dnia do głosu dojdzie starcie Sevilla - Borussia Dortmund. Oferta transmisji na żywo będzie znacznie okrojona, ponieważ mamy okazję zahaczyć jedynie o antenę Polsat Sport Premium 2. W internecie ponownie osamotniona będzie platforma IPLA, gdzie należy wykupić dostęp do transmisji na żywo. Mecz zaplanowano na godzinę 21:00.

Sevilla - Borussia Dortmund na żywo

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. shutterstock.com / Oleg Batrak

Autor: nocho | Kategoria: Artykuły

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus


Copyright © 2021 Estadios24.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 20 - 4 = WymaganePodaj liczbę