Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

VOdds jako alternatywa dla Mollybet

VOdds jako alternatywa dla Mollybet

Wychodząc poza ramy w stawianiu kuponów bukmacherskich, należy pochylić się nad zagranicznymi propozycjami w tym zakresie. Na czoło wysuwają się platforma VOdds oraz Mollybet. Oba stanowią tzw. broker bukmacherski, ponieważ pozwalają mieć dostęp do kilku bukmacherskich w jednym miejscu. O co w tym tak naprawdę chodzi? Dalsza część artykułu powinna to wszystko wyjaśnić.

Broker bukmacherski na platformie VOdds oraz Mollybet

Platforma VOdds jest znana w środowisku jako doskonałe miejsce do znalezienia popularnych pewniaków, ponieważ stanowi ona agregator bukmacherów. To tam możemy znaleźć liczne analizy oraz statystyki z obstawianych zakładów, dlatego staje się on pewnego rodzaju brokerem bukmacherskim. VOdds jest również dobrą alternatywą dla innych tego typu stron, wyróżniając się przede wszystkim ciekawą funkcją pojedynczego portfela, gdzie mamy dostęp do wygodnego dostępu w stawianiu zakładów.

Ale czym jest sam broker bukmacherski? VOdds jest doskonałym przykładem takiej sytuacji, ponieważ jest liderem w tej dziedzinie. Krótko mówiąc, broker bukmacherski umożliwia w jednym miejscu dostęp do kilku bukmacherów. Następnie sam wybierze nam najwyższy kurs poszczególnego zdarzenia. VOdds dzięki swojej różnorodności jest więc na czele stawki brokerów bukmacherskich.

Mollybet jako broker bukmacherski

Mollybet to strona, która dzięki podobnej charakterystyce do VOdds zyskała popularność dużo wcześniej. Umożliwia ona połączenie wszystkich kont bukmacherskich z jednym kontem. Dodatkowo porównuje kursy i giełdy azjatyckie, dlatego wcześniej nie miała większej konkurencji. Po wejściu na scenę VOdds zaczęła jednak lekko tracić na wartości, ponieważ nie proponuje tak dobrze rozwiniętych funkcji.


Autor: Ludo | Kategoria: Artykuły

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus
Copyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 7 + 3 = WymaganePodaj liczbę