Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

Bukmacherzy freebet 2020. Jak i gdzie odebrać darmowy bonus bez depozytu?

Bukmacherzy freebet 2020. Jak i gdzie odebrać darmowy bonus bez depozytu?

Jeżeli zamierzamy rozpocząć grę na zakładach sportowych przez internet i zamierzamy założyć konto u bukmachera, warto poszukać takiego, który obok bogatego pakietu powitalnego w postaci różnego rodzaju bonusów od depozytu czy zakładów bez ryzyka oferuje również tzw. freebet.

Freebety od bukmacherów na 2020 rok

To nic innego jak darmowe środki na zakłady dla rozpoczynających przygodę z obstawianiem. Przeglądając oferty promocyjne na stronach bukmacherów, okazuje się, że nie nie wszystkie firmy oferują ten rodzaj bonusu. Jeżeli więc zakładamy konto i chcemy otrzymać darmowe fundusze na grę, warto poświęcić chwilę i bliżej zapoznać się z bonusami tych bukmacherów, u których freebet jest dostępny dla nowych graczy.

Freebet od Fortuny

Niezmiennie liderem na rynku jest freebet od Fortuny. Po założeniu konta www.efortuna.pl nasz wirtualny portfel wzbogaca o równowartość 20 złotych w formie 2800 punktów gracza. Możemy przy ich użyciu zawierać zakłady. Co więcej, Fortuna wymaga, tylko abyśmy jeden raz obrócili środkami bonusowymi, nie stawiając (w odróżnieniu od innych bukmacherów) żadnych dodatkowych warunków. Tak, więc jeżeli zagramy kupon i okaże się on trafiony, pieniądze możemy wypłacić bądź przeznaczyć na dalszą grę.

Gdzie jeszcze odebrać freebety w 2020?

Inni bukmacherzy z freebetem to STS i LVbet. U największego polskiego buka możemy spodziewać się 25 złotowego freebetu w zamian za założenie konta na www.sts.pl. Jednak w odróżnieniu od Fortuny, żeby wypłacić przyznane pieniądze, należy spełnić szereg określonych regulaminem warunków. W tym przypadku zobowiązani jesteśmy do trzykrotnego obrotu kwotą bonusu. Kupony, które możemy zagrać darmowymi środkami, muszą mieć kurs minimalny ustawiony na pułapie 1,91. Dopiero wtedy możemy przenieść wygrane z konta bonusowego na depozytowe.

Kolejnym bukmacherem, u którego możemy liczyć na freebet, jest LVbet. Ta firma zdobywa sobie coraz większą popularność wśród typerów grających online, zwłaszcza dzięki świetniej ofercie bonusowej. Co ciekawe po wejściu na stronę www.lvbet.pl w ofercie powitalnej dla nowych graczy, nie ma darmowych zakładów w zamian za rejestrację. Dopiero użycie kodu promocyjnego odblokowuje tę opcję. Po wysłaniu maila o tytule "bonus bez depozytu" na adres [email protected] nasze konto gracza zostaje zasilone kwotą 20 złotych. Podobnie jak STS, LVbet również żąda od nas spełnienia pewnych warunków przed wypłatą bonusu. Obowiązuje nas dwukrotny obrót, a postawiony kupon musi spełniać minimum kursowe o wysokości 2.0. Wspomniany kod promocyjny bardzo łatwo odnaleźć przeglądają strony i fora internetowe poświęcone zakładom bukmacherskim.

Autor: admin2 | Kategoria: Artykuły

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus
Copyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 6 + 16 = WymaganePodaj liczbę