Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

Bonusy bukmacherskie i promocje u bukmacherów

Bonusy bukmacherskie i promocje u bukmacherów

1 marca 2019

W przeciągu kilku ostatnich lat W Polsce, pojawiły się nowe firmy oferujące legalne zakłady bukmacherskie. Jest to chyba najlepsze co mogło przytrafić się graczom z Polski odkąd rząd zaczął blokować zagranicznych bukmacherów.

W przeciągu kilku ostatnich lat W Polsce, pojawiły się nowe firmy oferujące legalne zakłady bukmacherskie. Jest to chyba najlepsze co mogło przytrafić się graczom z Polski odkąd rząd zaczął blokować zagranicznych bukmacherów. Wizja gry z podatkiem nie spodobała się wielu typerom, dlatego legalni bukmacherzy w Polsce, aby nie stracić klientów, zaczęli oferować coraz to bardziej atrakcyjne promocje.

Bonusy bukmacherskie

Najczęstszym rodzajem promocji jest bonus powitalny w postaci bonusu od pierwszej wpłaty. Zazwyczaj wynosi on 100% od wpłaty, ale zdarzają się i promocje 200%. Niektórzy bukmacherzy (między innymi tacy jak Fortuna) proponują również bonus od drugiego depozytu. Promocja zależy oczywiście od bukmachera. Niestety, aby nie było zbyt kolorowo, bonus podlega obrotowi i tak, żeby pieniądze te stały się wypłacalnymi musimy obrócić nimi określoną ilość razy. Tutaj też zależy to od bukmachera, ale zazwyczaj bonus podlega trzykrotnemu obrotowi. Dodatkowo kupon musi spełniać określone warunki np. musi zawierać minimum trzy wydarzenia, a kurs musi wynosić minimum 2.00. Każdy bukmacher ma inne warunki dlatego przed założeniem konta koniecznie należy zapoznać się z regulaminem, aby wszystko było dla nas jasne.

Poza bonusem od depozytu niektórzy legalni bukmacherzy dają nam darmowe zakłady inaczej zwane freebetami. One również podlegają obrotowi, chociaż zdarzają się bukmacherzy, dla których nie jest to warunkiem koniecznym do wypłacenia bonusu. Niestety jednak bukmacherzy nieczęsto decydują się na promocje związane z bonusem bez depozytu.

Promocje u bukmacherów

Kolejnym bonusem, na który możemy liczyć u bukmacherów to zakład bez ryzyka. Ta forma promocji jest obok bonusu od depozytu jedną z najbardziej popularnych. Jej adresatami są nowi gracze, którzy założyli konto u danego bukmachera. Promocja polega na tym, że pierwszy postawiony przez nas zakład nie będzie rozliczony jeśli okaże się nietrafiony. Jest to idealny sposób na rozpoczęcie przygody z obstawianiem zakładów sportowych, ponieważ nie ponosimy ryzyka w przypadku przegranej.

Jak widzimy firmy bukmacherskie dbają o nowych klientów, ale nie zapominają też o obecnych graczach. Najbardziej doświadczeni bukmacherzy nagradzają stałych klientów punktami za każdy postawiony kupon. Po zebraniu określonej ilości punktów, możemy wymienić je na różne nagrody lub darmowe zakłady.

Dlaczego firmy bukmacherskie oferują nam bonusy? Odpowiedź jest prosta i nikogo nie zdziwi. Jest to chwyt marketingowy, aby przyciągnąć klienta. Sport bywa nieprzewidywalny i w związku z tym nie wszystkim udaje się dokonać wymaganego obrotu bonusem i bukmacherzy o tym doskonale wiedzą. Jeżeli jednak porządnie przygotujemy się do gry u bukmachera i zachowamy spokój oraz zdrowy rozsądek, obrót bonusem nie powinien sprawić nam problemów i z pewnością wyjdziemy na plus.

Autor: admin2 | Kategoria: Portal

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus


Copyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 3 - 17 = WymaganePodaj liczbę