Chat Logowanie Rejestracja
Estadios

Kurczewski vs Chlewicki – to już potwierdzone

Kurczewski vs Chlewicki – to już potwierdzone

20 listopada 2015

To już pewne. Grzegorz Szulakowski nie wystąpi na gali Konfrontacji Sztuk Walki 33: Michał Materla vs Mamed Khalidov. Szulakowskiego zastąpi na gali Bartłomiej Kurczewski.

O zastępstwie dla kontuzjowanego Szulakowskiego mówiono już od dłuższego czasu i ostatnio federacja KSW potwierdziła, że faktycznie to właśnie reprezentant łódzkiego klubu Gracie Barra, Bartłomiej Kurczewski, zastąpi swojego rodaka. Dla wywodzącego się z miasta Zgierz zawodnika to zdecydowanie wielka szansa na pokazanie się. Jak dotąd Bartłomiej Kurczewski zapisał się w pamięci kibiców Mieszanych Sztuk Walki niesamowitymi nokautami i walkami wygrywanymi w fantastyczny sposób. W swoim efektownym stylu pokonał ostatnio Kubę Kowalewicza w ramach Gali Sportów Walki organizowanej w Międzychowie. Wcześniej "Kura" spopularyzował nieco swoje nazwisko w polskim środowisku MMA, wykonując na Sebastianie Grabarku niepowtarzalny nokaut kolanem. Krytycy docenili świetny styl Zgierzanina i nagrodzili zawodnika tytułem "Najlepszego nokautu w Polskim MMA w 2013 roku".

Trzeba przyznać, że Bartłomiej Kurczewski w trakcie swojej kariery nie próżnował, bowiem rewelacyjny nokaut na gali w Inowrocławiu nie był jednorazowym wybrykiem. Kerim Abzailov, Marcin Mencel - to zawodnicy, którzy również musieli uznać wyższość polskiego nieobliczalnego fajtera, Bartłomieja Kurczewskiego. Zgierzanin zastąpi na gali KSW 33 kontuzjowanego Grzegorza Szulakowskiego. W Tauron Arena w Krakowie skrzyżuje rękawice z dużo bardziej doświadczonym Łukaszem Chlewickim. Reprezentujący miejscowy klub Grappling Kraków Chlewicki z pewnością będzie stanowił dla Kurczewskiego ciężką przeprawę. Wystarczy wspomnieć, że Łukasz Chlewicki ma na swoim koncie 17 stoczonych walk, z czego 12 skończyło się dla niego zwycięstwem. Jest bardzo doświadczonym, obytym na ringu i w klatce, bezwzględnym zawodnikiem i z pewnością w pojedynku z nieobliczalnym Kurczewskim należy uznawać Chlewickiego za faworyta. Walka pomiędzy Polakami odbędzie się w Krakowie 28 listopada 2015 roku.

Autor: Admin | Kategoria: MMA, Polska, KSW - Konfrontacje Sztuk Walki

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus


Copyright © 2018.estadios.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 2 + 13 = WymaganePodaj liczbę