NBA mecze na żywo, transmisje online i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Od wielu lat NBA cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Podczas trwającego sezonu, praktycznie codziennie można oglądać mecze NBA na żywo w telewizji i internecie. W naszym serwisie prezentujemy szczegółowe informacje o tym gdzie można oglądać mecze NBA na żywo w tv i online w internecie. Sprawdź szczegóły i dowiedz się czy można oglądać transmisje NBA za darmo.

NBA: Meczyki i mecze na żywo

W meczach NBA można oglądać Phoenix Suns, Golden State Warriors, Memphis Grizzlies, Utah Jazz, Dallas Mavericks, Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, Miami Heat, Chicago Bulls, Philadelphia 76ers, Milwaukee Bucks, Cleveland Cavaliers, a także wiele innych zespołów. Meczyki NBA to bardzo popularne wydarzenia, dlatego na naszej stronie znajdziesz zawsze aktualny terminarz meczów, a także informacje o tym na jakich kanałach i stronach internetowych można je oglądać.

NBA: Gdzie oglądać?

Transmisje z meczów NBA na żywo w telewizji pokazywane są przez kanały Canal+. Telewizja ta ma wyłączne prawa do pokazywania spotkań w tych rozgrywkach na terytorium Polski. Mecze NBA pokazywane przez stacje telewizyjne Canal+ można również oglądać w internecie na platformach Player.pl oraz Canal+online. Ponadto, transmisje NBA online oferowane są również na stronach internetowych bukmacherów Fortuna, Betclic i Superbet.

NBA: Transmisja na żywo w TV

Aby oglądać transmisje NBA na żywo w tv należy wykupić pakiet Canal+ w jednej z telewizji kablowych lub na platformie satelitarnej Canal+. Opłacając pakiet Canal+ uzyskuje się dostęp nie tylko do transmisji NBA, ale również do wielu innych wydarzeń sportowych. Należy jednak pamiętać, że Canal+ udostępnia wyłącznie wybrane spotkania NBA.

NBA: Transmisja na żywo online w internecie

Stacje telewizyjne Canal+Sport, na których można oglądać meczyki NBA dostępne są w internecie na legalnych platformach streamingowych Canal+online oraz Player.pl. Pakiet Canal+ na wymienionych platformach streamingowych kosztuje 45 zł w miesięcznym pakiecie. Nowi użytkownicy mają również możliwość skorzystania ze specjalnej oferty serwisu Canal+online, który udostępnia pakiet Canal+ na pół roku za 198 złotych.

Canal+online oraz Player.pl to platformy, które oferują transmisje na wielu urządzeniach:

  • komputery (przeglądarki internetowe m.in. Chrome, Firefox, Edge),
  • smartfony i tablety (aplikacje Android, iOS)
  • telewizory i inne urządzenia (Samsung Smart TV, Android TV, Apple TV, Airplay, Chromecast i Fire TV).

» Oglądaj transmisje na żywo w Canal+online

» Oglądaj transmisje na żywo w Player.pl

NBA: Transmisja za darmo w internecie

Transmisje ze wszystkich meczów NBA za darmo można oglądać w internecie. Legalny dostęp do transmisji ze wszystkich spotkań oferują bukmacherzy Fortuna, Betclic i Superbet. Osoby posiadające konta u tych bukmacherów internetowych, mogą oglądać meczyki NBA korzystając z komputera, smartfona oraz tabletu.

Dla użytkowników korzystających z komputerów, firmy bukmacherskie udostępniają serwisy internetowe, z których można korzystać na wszystkich przeglądarkach. Dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi Android oraz iOS, bukmacherzy udostępniają specjalne aplikacje. Aby obejrzeć transmisję z meczu NBA online u bukmachera, należy zarejestrować bezpłatne konto klienta.

» Oglądaj transmisje online na eFortuna.pl

» Oglądaj transmisje online na Betclic.pl

» Oglądaj transmisje online na Superbet.pl

NBA: Mecze dzisiaj na żywo

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

NBA: Powiązane wydarzenia

Oglądaj mecze NBA na żywo w internecie i tv. Każde spotkanie rozgrywane w lidze NBA oferowane jest jako transmisja online, transmisja tv i live stream za darmo. Zobacz gdzie dostępne są transmisje i gdzie oglądać NBA.

Najbliższe spotkanie w lidze NBA to starcie Charlotte Hornets - Chicago Bulls, które odbędzie się dnia o godzinie .

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
Accrington - Leeds Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs Phoenix Suns - Dallas Mavericks Houston Rockets - Cleveland Cavaliers Brooklyn - Detroit PistonsOglądaj mecze na STS.plSprawdź zasady korzystania z usługi STS TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
Turk Telekom - Ormanspor Accrington - Leeds Norwegia - Węgry Niemcy - Egipt Hiszpania - DaniaOglądaj mecze na Fortuna.plSprawdź zasady korzystania z usługi Fortuna TV
U bukmachera można oglądać za darmo mecze na żywo La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, NBA, NHL i inne!
Accrington - Leeds Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs Phoenix Suns - Dallas Mavericks Houston Rockets - Cleveland Cavaliers Brooklyn - Detroit PistonsOglądaj mecze na BetClic.plSprawdź zasady korzystania z usługi BetClic TV