Ligue 1 (Liga Francuska) mecze na żywo, transmisje online TV. Gdzie oglądać?

Logowanie Rejestracja
Estadios
MECZE NA ŻYWO Wszystkie skrótyPremier League (Liga Angielska)Ligue 1 (Liga Francuska)La Liga (Primera Division, Liga Hiszpańska)Eredivisie (Liga Holenderska)BundesligaEkstraklasa Liga Portugalska SagresLiga Rosyjska Premier LigaLiga Turecka (Superliga)Serie A (Liga Włoska)Liga EuropejskaMecz ReprezentacjiMecz towarzyskiLiga Belgijska (Jupiler League)Liga Brazylijska
16-05-2021; 21:00 Francja Olympique Marseille Olympique Marseille Angers Angers
16-05-2021; 21:00 Francja AS Monaco AS Monaco Rennes Rennes
16-05-2021; 21:00 Francja Montpellier Montpellier Brest Brest
16-05-2021; 21:00 Francja Nice Nice Strasbourg Strasbourg
16-05-2021; 21:00 Francja Girondins Bordeaux Girondins Bordeaux Lens Lens
16-05-2021; 21:00 Francja Dijon Dijon Nantes Nantes
16-05-2021; 21:00 Francja PSG PSG Reims Reims
16-05-2021; 21:00 Francja Lille Lille Saint Etienne Saint Etienne
16-05-2021; 21:00 Francja Lorient Lorient Metz Metz

Ligue 1 transmisja online i TV

Rozgrywki francuskiej Ligue 1 od sezonu 2020/21 doczekały się świetnego opracowania jeśli chodzi o transmisję na żywo. Na ten moment mamy bowiem okazję rozmawiać o naprawdę bogatych ofertach transmisji w tv oraz w internecie. Gdzie oglądać mecze tej ligi na żywo?

Transmisja na żywo ze spotkań francuskiej Ligue 1 prezentuje się kapitalnie. Mamy bowiem okazję wyróżnić kilka ofert internetowych oraz telewizyjnych. W drodze online do głosu dochodzą takie firmy, jak STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, Player, IPLA oraz Canal+Online. W tv należy wspomnieć o kanałach stacji CANAL+ oraz Eleven Sports.

Ligue 1 na żywo. Gdzie oglądać?

W kontekście szczegółów transmisji live z meczów ligi francuskiej, musimy wyróżnić możliwości zarówno telewizyjne, jak i internetowe. Pierwsza z opcji dotyka anten ze stacji CANAL+ oraz Eleven Sports, a druga platform Player, Canal+Online, STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.

Darmowe transmisje Ligue 1 w STS TV

Bardzo ważne powinno być wyróżnienie oferty transmisji online w zakładce STS TV. Za nic nie płacimy, a uruchomienie transmisji na żywo odbywa się zaraz po zbudowaniu kuponu z przynajmniej jednym zdarzeniem z sekcji live.

Fortuna TV, czyli mecze Ligue 1 online za darmo w Internecie

Sytuacja z transmisją na żywo z meczów Ligue 1 na stronie Fortuna TV wygląda wręcz bliźniaczo w stosunku do poprzednika. Musimy zatem zbudować zakład o podstawie z wydarzeniami z zakładki meczów live

Gdzie oglądać transmisje Ligue 1?

Wszystkie spotkania ligi francuskiej obejrzymy na żywo w transmisji telewizyjnej oraz internetowej. Pierwsza możliwość skupia się na szczegółach stacji Eleven Sports oraz CANAL+. Druga dotyczy platform Player, Canal+Online, STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.

Gdzie można obejrzeć Ligue 1 w tv?

Jeśli chodzi o ofertę transmisji live w tv, to warto wiedzieć, że wszystkie spotkania Ligue 1 są dostępne na kanałach dwóch stacji. Mowa tutaj o czterech antenach firmy Eleven Sports oraz kilku kanałach w stacji CANAL+.

Ligue 1: Gdzie oglądać online?

Mówiąc z kolei o propozycji transmisji na żywo w internecie, to naszym zadaniem stanie się wyróżnienie aż pięciu platform. Poza witrynami Player, IPLA oraz Canal+Online, wysoko stoją akcje takich stron, jak STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.

Gdzie oglądać Ligue 1 za darmo?

W tym akapicie należy wyróżnić przede wszystkim propozycję trzech firm. Na stronach Betclic TV, STS TV oraz Fortuna TV, wszystkie mecze Ligue 1 są dostępne całkowicie za darmo.Copyright © 2021 Estadios24.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 12 + 18 = WymaganePodaj liczbę