Aktualności: Piłka nożna
Transmisje i mecze: Liga Mistrzów

Liga Mistrzów transmisje online, mecze na żywo i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Champions League to zdecydowanie najpopularniejsze piłkarskie rozgrywki klubowe. Transmisje z meczów Ligi Mistrzów na żywo w tv i online w internecie oglądają miliony kibiców na całym świecie. Rozgrywki te pokazywane są w Polsce przez dwie stacje telewizyjne - płatną i ogólnodostępną. Sprawdź gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów w tv i online, a także gdzie dostępne są transmisje online za darmo.

Liga Mistrzów: Meczyki i mecze na żywo

Na naszej stronie możesz uzyskać szczegółowe informacje o tym gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów na żywo w tv i internecie. Każego dnia prezentujemy terminarz nadchodzących spotkań, a wraz z nim listę kanałów telewizyjnych i serwisów internetowych, które udostępniają transmisje. Sprawdź gdzie można oglądać meczyki Ligi Mistrzów z udziałem takich drużyn jak m.in. Real Madryt, FC Barcelona, Atletico Madryt, Bayern Monachium, Borussia Dortmund, PSG, Juventus, Napoli, AC Milan, Inter Mediolan, Manchester United, Manchester City, Liverpool i Chelsea Londyn.

Liga Mistrzów: Gdzie oglądać?

Prawa do pokazywania transmisji w Polsce ze wszystkich meczów Ligi Mistrzów posiada Telewizja Polsat. Aktualna umowa obowiązuje na sezony 2021/22, 2022/23 i 2023/24. Transmisje ze wszystkich meczów Ligi Mistrzów na żywo pokazywane są na specjalnie utworzonych kanałach Polsatu Sport Premium. TVP ma wykupioną sublicencję na jeden dowolnie wybrany środowy mecz z każdego tygodnia, w którym rozgrywane są spotkania.

» Oglądaj transmisje na żywo w Canal+online

Liga Mistrzów: Transmisja na żywo w TV

Telewizja Polsat pokazuje transmisje ze wszystkich meczów Ligi Mistrzów na sześciu stacjach telewizyjnych Polsatu Sport Premium. Pakiet kanałów dostępny jest zarówno w kablówkach jak i na platformach satelitarnych Canal+ i Polsat Box. Cena za pakiet uzależniona jest od operatora - z reguły trzeba liczyć się z opłatą w wysokości ok. 30 złotych.

Liga Mistrzów: Transmisja na żywo online w internecie

Kanały telewizyjne Polsatu Sport Premium, na których dostępne są transmisje Ligi Mistrzów można oglądać również w internecie. Możliwość wykupienia pakietu kanałów Polsatu Sport Premium oferują dwa serwisy streamingowe: Canal+online oraz Polsat Box Go. W przypadku platformy Canal+online, każdy użytkownik ma możliwość wykupienia pakietu Polsat Sport Premium za 15 złotych miesięcznie. W przypadku serwisu Polsat Box Go należy liczyć się z opłatą w wysokości 40 złotych.

Platformy Canal+online oraz Polsat Box Go umożliwiają swoim użytkownikom dzielenie się kontem, ponieważ na jednym koncie użytkownika transmisje w tym samym momencie mogą oglądać dwie osoby (mogą one oglądać transmisje na dowolnych urządzeniach).

Canal+online udostępnia transmisje na wiele urządzeń:

  • komputery (przeglądarki internetowe m.in. Chrome, Firefox, Edge),
  • urządzenia mobilne (aplikacje Android, iOS)
  • telewizory i inne urządzenia (Samsung Smart TV, Android TV, Apple TV, Airplay, Chromecast i Fire TV).

» Oglądaj transmisje na żywo w Canal+online

Liga Mistrzów: Transmisja za darmo w internecie

Telewizja Polska wykupiła sublicencję od Telewizji Polsat, dzięki czemu jeden środowy mecz Ligi Mistrzów pokazywany jest na otwartym kanale TVP 1, a także za darmo w internecie. Aby oglądać transmisje z meczów Ligi Mistrzów za darmo w internecie korzystając z komputera, wystarczy wejść w dowolnej przeglądarce internetowej pod adres sport.tvp.pl. Przygotowana została również aplikacja TVP Sport, z której można korzystać na:

  • urządzeniach mobilnych (Android - GooglePlay i AppGallery, iOS - App Store),
  • telewizorach i innych urządzeniach (Android TV, LG WebOS i Samsung tizen).

Transmisje udostępniane przez TVP mogą oglądać użytkownicy korzystający z internetu na terytorium Polski.

Liga Mistrzów: Mecze dzisiaj na żywo

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Liga Mistrzów: Powiązane wydarzenia

Oglądaj mecze Liga Mistrzów na żywo i transmisje online w internecie i tv. Z każdego meczu w lidze Liga Mistrzów oferowana jest transmisja online, transmisja tv i live stream za darmo. Na naszej stronie możesz sprawdzić gdzie oglądać mecze na żywo w lidze Liga Mistrzów.

Najbliższe spotkanie w tych rozgrywkach, którym jest mecz Liverpool - Real Madryt zaplanowano na dzień . Początek transmisji o godzinie .

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów