Aktualności:
Transmisje i mecze:Skróty meczów:

Liga Europy: Eintracht - FC Barcelona. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja online i mecz na żywo w Viaplay.

, , Adam NowakLiga Europy: Eintracht - FC Barcelona. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja online i mecz na żywo w Viaplay.fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

W czwartkowym spotkaniu Eintracht Frankfurt zmierzy się FC Barceloną. Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Europy odbędzie się na Stadionie Deutsche Bank Park we Frankfurcie i można go oglądać na żywo wyłącznie w internecie. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00. 

Liga Europy: Eintracht - FC Barcelona. Gdzie oglądać?

Dzisiejsze starcie Eintrachtu Frankfurt z FC Barceloną można śledzić na żywo jedynie w internecie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Jest to płatny serwis, w którym dostęp do transmisji użytkownik uzyska po opłaceniu 30-dniowej subskrypcji.

» Oglądaj mecz na żywo w Viaplay

Eintracht - FC Barcelona transmisja online i stream za darmo

Serwis Viaplay, który udostępni transmisję na żywo w internecie ze spotkania Eintracht Frankfurt - FC Barcelona oferuje wyłącznie płatny abonament co oznacza, że nie ma możliwości obejrzenia transmisji za darmo z dzisiejszego meczu.

Eintracht - FC Barcelona transmisja na żywo online w internecie

Aby obejrzeć mecz Eintrachtu Frankfurt z FC Barceloną na platformie Viaplay należy opłacić subskrypcję, dzięki której przez 30 dni można oglądać każdą transmisję udostępnioną przez Viaplay.

Aktualna cena za 30-dniowy dostęp do pełnej oferty serwisu Viaplay wynosi 34 zł. Każdy zarejestrowany użytkownik posiadający wykupiony abonament ma możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie. W ofercie dostępna jest zarówno strona internetowa, jak i aplikacja, którą można pobrać na wiele urządzeń.

» Oglądaj mecz na żywo w Viaplay

Eintracht - FC Barcelona typy i kursy bukmacherskie

Przy okazji spotkania Eintrachtu Frankfurt z FC Barceloną, a także pozostałych meczów Ligi Europy warto zapoznać się z ofertą bukmacherską. Bogatą ofertę kursów i zakładów na nadchodzące spotkania Ligi Europy oferują między innymi firmy Fortuna, LVBET oraz Betclic. Otrzymaj bonus u jednego z podanych bukmacherów i obstawiaj zakłady na mecze Ligi Europy.

  • Zwycięstwo Eintrachtu - kurs 4.15 (Fortuna)
  • Remis - kurs 4.15 (LVBET)
  • Zwycięstwo Barcelony - kurs 1.76 (Betclic)

» Odbierz bonus 2720 zł i typuj mecz w Fortunie

» Odbierz bonus 3353 zł i typuj mecz w LVBET

» Odbierz bonus 200 zł i typuj mecz w Betclic

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Spotkanie Eintracht - FC Barcelona odbędzie się w czwartek 7. kwietnia o godz. 21:00.

Transmisja TV dostępna będzie wyłącznie w aplikacji smart tv oferowanej przez Viaplay

Transmisję online udostępni serwis Viaplay.

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika