Liga Europejska transmisje online, mecze na żywo i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Liga Europy to drugie w kolejności rozgrywki europejskie należące do UEFA. Transmisje Ligi Europy cieszą się ogromną popularnością w całej Europie. W polsce największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście mecze Ligi Europy, w których występują Polskie zespoły. Gdzie oglądać Ligę Europy na żywo w TV i online? Czy dostępne są transmisje online za darmo?

Liga Europy meczyki i mecze na żywo

Mecze z udziałem najlepszych europejskich drużyn występujących w Lidze Europy można oglądać zarówno w telewizji jak i przez Internet. Na naszej stronie znajdziesz szczegóły dotyczące transmisji tych rozgrywek. Na poniższej liście prezentujemy terminarz nadchodzących meczów Ligi Europy, a także szczegóły dotyczące daty, godziny i miejsca rozgrywania spotkania. Sprawdź gdzie oglądać meczyki Ligi Europy korzystając z legalnych źródeł transmisji online i tv.

Liga Europy. Gdzie oglądać?

Od sezonu 2021/22 prawa do pokazywania spotkań Ligi Europy w Polsce posiada telewizja internetowa Viaplay. Platforma ta udostępnia transmisje wyłącznie na urządzenia, które podłączone są do internetu.

» Oglądaj transmisje na żywo w Viaplay

Liga Europy transmisja na żywo w TV

Wyłączne prawa Viaplay oznaczają, że transmisje z meczów Ligi Europy na żywo nie są pokazywane przez kanały telewizyjne dostępne w kablówkach i na satelicie. Aby więc obejrzeć transmisje Ligi Europy na żywo w TV, należy posiadać telewizor Smart TV lub urządzenie do streamingu.

Liga Europy transmisja na żywo online w internecie

Jak już wspomnieliśmy, wyłączne prawa do transmisji Ligi Europy ma serwis streamingowy Viaplay. Platforma ta wykupiła prawa do pokazywania tych rozgrywek na trzy sezony (od 2021/22 do 2023/24). Aby oglądać mecze Ligi Europy na żywo korzystajac z platformy Viaplay należy wykupić subskrypcję, której miesięczny koszt wynosi 34 zł. Aby opłacić abonament należy podać dane do karty płatniczej, z której pobierana będzie opłata co 30 dni. Co ważne - w każdym momencie można zrezygnować z usługi nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Po zarejestrowaniu konta, transmisje w Viaplay można oglądać na wielu urządzeniach. Co ciekawe, jednocześnie z tego samego konta mogą korzystać dwie osoby - można więc wykupić pakiet na jednym koncie i współdzielić je z drugą osobą. Poniżej prezentujemy listę wszystkich urządzeń, na których można oglądać transmisje Ligi Europy korzystając z platformy Viaplay:

  • komputerach PC i Mac
  • telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • smartfonach i tabletach (Android i iOS)
  • konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One)
  • urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

» Oglądaj transmisje na żywo w Viaplay

Liga Europy transmisja za darmo w internecie

Serwis Viaplay na początku swojej działalności w Polsce oferował 30-dniowy darmowy pakiet, dzięki czemu każdy nowy użytkownik mógł przez okres pierwszego miesiąca korzystać bezpłatnie z pełnej oferty platformy Viaplay. Niestety, promocja nie jest już dostępna co oznacza, że nie ma możliwości oglądania meczów Ligi Europy za darmo.

Ligi Europy: Mecze dzisiaj na żywo

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Liga Europejska: Powiązane wydarzenia

Oglądaj mecze Liga Europejska na żywo online w internecie i tv. Z każdego spotkania w rozgrywkach Liga Europejska dostępna jest transmisja online, transmisja tv i live stream za darmo. Sprawdź już teraz gdzie oglądać Liga Europejska korzystając z legalnych transmisji.

Najbliższy mecz w rozgrywkach Liga Europejska to Ajax Amsterdam - Union Berlin, który odbędzie się w dniu o godzinie .

Bonusy bukmacherskie
Transmisje u bukmacherów