Aktualności:
Transmisje i mecze:Skróty meczów:

, , NikodemKurczewski vs Chlewicki – to już potwierdzonefot.

To już pewne. Grzegorz Szulakowski nie wystąpi na gali Konfrontacji Sztuk Walki 33: Michał Materla vs Mamed Khalidov. Szulakowskiego zastąpi na gali Bartłomiej Kurczewski.

O zastępstwie dla kontuzjowanego Szulakowskiego mówiono już od dłuższego czasu i ostatnio federacja KSW potwierdziła, że faktycznie to właśnie reprezentant łódzkiego klubu Gracie Barra, Bartłomiej Kurczewski, zastąpi swojego rodaka. Dla wywodzącego się z miasta Zgierz zawodnika to zdecydowanie wielka szansa na pokazanie się. Jak dotąd Bartłomiej Kurczewski zapisał się w pamięci kibiców Mieszanych Sztuk Walki niesamowitymi nokautami i walkami wygrywanymi w fantastyczny sposób. W swoim efektownym stylu pokonał ostatnio Kubę Kowalewicza w ramach Gali Sportów Walki organizowanej w Międzychowie. Wcześniej Kura spopularyzował nieco swoje nazwisko w polskim środowisku MMA, wykonując na Sebastianie Grabarku niepowtarzalny nokaut kolanem. Krytycy docenili świetny styl Zgierzanina i nagrodzili zawodnika tytułem Najlepszego nokautu w Polskim MMA w 2013 roku.

Trzeba przyznać, że Bartłomiej Kurczewski w trakcie swojej kariery nie próżnował, bowiem rewelacyjny nokaut na gali w Inowrocławiu nie był jednorazowym wybrykiem. Kerim Abzailov, Marcin Mencel - to zawodnicy, którzy również musieli uznać wyższość polskiego nieobliczalnego fajtera, Bartłomieja Kurczewskiego. Zgierzanin zastąpi na gali KSW 33 kontuzjowanego Grzegorza Szulakowskiego. W Tauron Arena w Krakowie skrzyżuje rękawice z dużo bardziej doświadczonym Łukaszem Chlewickim. Reprezentujący miejscowy klub Grappling Kraków Chlewicki z pewnością będzie stanowił dla Kurczewskiego ciężką przeprawę. Wystarczy wspomnieć, że Łukasz Chlewicki ma na swoim koncie 17 stoczonych walk, z czego 12 skończyło się dla niego zwycięstwem. Jest bardzo doświadczonym, obytym na ringu i w klatce, bezwzględnym zawodnikiem i z pewnością w pojedynku z nieobliczalnym Kurczewskim należy uznawać Chlewickiego za faworyta. Walka pomiędzy Polakami odbędzie się w Krakowie 28 listopada 2015 roku.

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika