KSW transmisja online na żywo i live stream [17.12.2022] w internecie. Gdzie oglądać?

MMAGala KSW
Transmisja na żywo w internecie
ViaplayOglądaj
Transmisja na żywo w TV

Gale KSW w ostatnich latach biły rekordy popularności. Walki i gale z udziałem takich zawodników jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów sportów walki. Gdzie oglądać transmisje KSW na żywo i online w internecie? Czy dostępne są transmisje TV i transmisje online za darmo? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

KSW: Gdzie oglądać?

Od gali KSW 65, która odbyła się w grudniu 2021 roku, prawa do pokazywania transmisji na terytorium Polski, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, Łotwy oraz Litwy posiada platforma internetowa Viaplay. W pozostałych krajach gale KSW można oglądać na oficjalnej platformie organizacji dostępnej pod adresem kswtv.com. W poprzednich latach transmisje KSW były oferowane w systemie PPV na platformach KSW TV, Ipla TV oraz w Cyfrowym Polsacie.

» Oglądaj gale KSW w Viaplay

KSW: Transmisja na żywo w TV

Obecnie transmisje KSW nie są oferowane w telewizji, ponieważ wyłączne prawa ma platforma streamingowa Viaplay. W przypadku telewizorów, transmisję można włączyć tylko na tych urządzeniach, na które oferowana jest aplikacja Viaplay (pełna lista urządzeń poniżej).

KSW: Transmisja na żywo online w internecie

Aby oglądać transmisje z gal KSW online w internecie należy zarejestrować konto użytkownika na platformie Viaplay i opłacić subskrypcję - jest ona dostępna za 34 zł miesięcznie. Użytkownik, który wykupi usługę, otrzymuje 30-dniowy dostęp do transmisji ze wszystkich gal KSW, ale nie tylko. W ofercie serwisu Viaplay dostępnych jest również wiele meczów piłki nożnej, hokeja, a także seriale i filmy.

Do niedawna transmisje z gal KSW można było oglądać na platformie KSW TV, która oferowała jednorazowy dostęp do transmisji za 40 złotych. Cena abonamentu Viaplay w wysokości 34 złotych za miesięczną subskrypcję wydaje się więc być bardzo dobrą ofertą. Tym bardziej, że z jednego konta Viaplay może korzystać dwóch użytkowników jednocześnie.

Z platformy Viaplay można korzystać na wielu urządzeniach:

  • komputerach PC i Mac
  • telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • smartfonach i tabletach (Android i iOS)
  • konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One)
  • urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

» Oglądaj gale KSW w Viaplay

KSW: Transmisja za darmo w internecie

Niestety, transmisje z gal KSW nie są udostępniane za darmo. Platforma Viaplay, która transmituje wszystkie gale KSW, oferowała niedawno 30-dniowy darmowy dostęp, jednak promocja się zakończyła i nie jest obecnie dostępna.

Oglądaj KSW w ramach kategorii Gala KSW, które odbędzie się w dniu . Sprawdź gdzie oglądać transmisję online na żywo i w TV, a także live stream za darmo KSW. Początek transmisji z wydarzenia o godzinie .

Transmisja online KSW będzie oferowana przez serwis strimingowy Viaplay. .

FAQ. Często zadawane pytania

Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika