Aktualności:
Transmisje i mecze:Skróty meczów:

, , NikodemGdzie Oglądać Galę KSW32 w Londynie? Tutaj Znajdziesz Transmisję Na Żywo Online Za Darmo fot.

Gale KSW to od kilku lat jedne z największych wydarzeń sportowych w kraju. Gdy federacja Konfrontacji Sztuk Walki rozpoczęła swoją działalność, transmisje organizowanych przez nią gal były ogólnodostępne na programie Polsat, czy też na kodowanych programach sportowych platformy Cyfrowego Polsatu (np. Polsat Sport).

Oglądaj Galę KSW32 w Londynie na Żywo. Transmisja Gali KSW32 Online w Internecie Dostępna Jest Tutaj KLIK

Z czasem, gdy federacja KSW zyskała na popularności, a co za tym idzie - widzów, wystosowano oświadczenie, w którym zadecydowano o wprowadzeniu systemu pay-per-view. Tak więc od gali KSW 20 wszyscy zainteresowani kibice i widzowie byli zmuszeni płacić dodatkowo za konkretną treść, tj. dostęp do obejrzenia gali. Jak można się spodziewać, taka decyzja federacji KSW nie spotkała się z optymizmem zwłaszcza, że ceny wykupu transmisji walk nie należały do najniższych. W związku z decyzją Konfrontacji Sztuk Walki widzowie rozpoczęli rozpowszechnianie internetowych streamów na szeroką skalę, aby ominąć płacenie za oglądanie gal. Niemniej dla widzów, chcących w legalny sposób obejrzeć galę KSW 32: Road to Wembley, federacja przygotowała dosyć szeroką ofertę cenową i jakościową. Telewizja UPC udostępnia specjalny kanał, na którym będzie transmitowana gala za 39 złotych. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli wykupić transmisję na specjalnych, dedykowanych kanałach za 39 złotych.

Gala KSW32 Na Żywo Online Za Darmo - Kliknij Tutaj Aby Oglądać

Widzowie Cyfrowego Polsatu będą mieli do dyspozycji kanał z transmisją gali w jakości HD oraz kanał z standardową jakością obrazu. KSW przygotowało także oferty dla widzów internetowych, chcących wykupić transmisję online. Pierwsza z ofert internetowych to transmisja na portalu KSW TV, która trwa aż 72 godziny. To zdecydowanie duża zaleta tej oferty, ponieważ widzowie będą mogli cieszyć się oglądaniem powtórek oraz komentarzy w wysokiej jakości. Ponadto KSW TV będzie transmitowało galę w dwóch językach: polskim oraz angielskim, co na pewno spodoba się widzom zza granicy, np. Brytyjczykom, w których kraju organizowana będzie gala. Druga oferta internetowa przygotowana jest przez IPLA TV, a jej koszt to 40 złotych. Tak szeroka oferta z pewnością zadowoli najbardziej zagorzałych kibiców MMA.

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika