Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

Formuła 1 transmisje online na żywo i live stream w internecie. Gdzie oglądać?

Formuła 1 to jeden z najchętniej oglądalnych sportów na całym świecie. Transmisje Formuły 1 na żywo można oglądać w internecie i telewizji. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące sposobów na oglądanie transmisji F1 online. Skorzystaj z poniższego terminarza i harmonogramu transmisji, aby dowiedzieć się kiedy i gdzie oglądać wyścigi Formuły 1 na żywo online. Sprawdziliśmy również czy dostępne są transmisje F1 na żywo za darmo.

Formuła 1: Gdzie oglądać?

Transmisje Formuły 1 na żywo w telewizji pokazywane są na kanałach Eleven Sports. W internecie każdy wyścig F1 na żywo online można oglądać na platformach streamingowych Canal+online oraz Player.pl. Od 2023 roku transmisje Formuły 1 na żywo w Polsce będą pokazywane przez platformę internetową Viaplay.

Formuła 1: Transmisje na żywo w TV

Transmisje Formuły 1 na żywo w telewizji oferują kanały Eleven Sports. Dostępne są one praktycznie u wszystkich operatorów telewizyjnych działających w Polsce (kablówki i platformy satelitarne). Miesięczna opłata za dostęp do pakietu Eleven uzależniona jest od operatora - z reguły jest to cena w wysokości 10-15 złotych.

Formuła 1: Transmisje na żywo online w internecie

Aby oglądać Formułę 1 na żywo i online w internecie należy wykupić dostęo do kanałów Eleven na jednej z legalnych platform streamingowych. Pakiet kanałów Eleven oferowany jest przez serwisy Canal+online i Player.pl za 15 złotych miesięcznie.

Użytkownik, który wykupi abonament uzyskuje dostęp do wszystkich transmisji pokazywanych przez kanały Eleven Sports.
Transmisje można jednocześnie oglądać na dwóch urządzeniach, dzięki czemu można współdzielić jedno konto użytkownika. Transmisje można oglądać na wielu urządzeniach:

  • komputery (przeglądarki internetowe Chrome, Firefox, Edge, Safari),
  • urządzenia mobilne (aplikacje na systemy operacyjne Android i iOS)
  • telewizory i inne urządzenia (Samsung Smart TV, Android TV, Apple TV, Airplay, Chromecast i Fire TV).

» Oglądaj transmisje na żywo w Canal+online

» Oglądaj transmisje na żywo w Player.pl

Formuła 1: Transmisje za darmo w internecie

Niestety, transmisje z wyścigów Formuły 1 za darmo nie są udostępniane w Polsce. Stream online dostępny jest w serwisach streamingowych Canal+online oraz Player.pl.

Formuła 1 w Viaplay od sezonu 2023

Od sezonu 2023, transmisje Formuły 1 na żywo w Polsce będzie pokazywać platforma internetowa Viaplay. Nordic Entertainment Group wykupiło prawa do pokazywania transmisji F1 przez trzy kolejne lata. Tranamisje F1 na żywo od 2023 roku będą więc pokazywane wyłącznie przez serwis stremaingowy, co oznacza, że transmisje nie będą dostępne w telewizji.

Dostęp do platformy Viaplay można uzyskać opłacają miesięczną subskrypcję za 34 zł. Po opłaceniu usługi, użytkownik uzyskuje dostęp do pełnej oferty platformy Viaplay, w której dostępne są wszystkie wyścigi F1, a także mecze Bundesligi, Ligi Europy, Ligi Konferencji, Premier League (od sezonu 2022/23), NHL, a także gale KSW.

Serwis Viaplay oferuje dla swoich użytkowników możliwość oglądania transmisji na następujących urządzeniach:

  • komputerach PC i Mac
  • telewizorach (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, TCL)
  • smartfonach i tabletach (Android i iOS)
  • konsolach do gier (Playstation 4 i 5, Xbox One)
  • urządzeniach do streamingu (Chromecast, Apple TV, Nvidia Shield)

» Oglądaj transmisje na żywo w Viaplay

Formuła 1: Dzisiaj na żywo

Brak wydarzeń na wybrany dzień.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Formuła 1: Powiązane wydarzenia

Oglądaj transmisje Formuła 1 na żywo i online w internecie. Z każdego wydarzenia w ramach Formuła 1 dostępna jest transmisja online, transmisja tv oraz live stream za darmo. Sprawdź gdzie obejrzeć Formuła 1 korzystając z kanałów telewizyjnych i serwisów internetowych.