Aktualności
Transmisje i meczeSkróty meczów

Finał Pucharu Anglii: Liverpool - Chelsea. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja online i mecz na żywo w internecie

, , Adam NowakFinał Pucharu Anglii: Liverpool - Chelsea. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja online i mecz na żywo w interneciefot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com

W sobotę o godz. 17:45 mecz finałowy Pucharu Anglii rozegrają Liverpool i Chelsea Londyn. Zmagania drużyn będą miały miejsce w Londynie na Stadionie Wembley, a kibice mogą oglądać na żywo transmisję w telewizji, w internecie, a także za darmo w serwisach legalnych firm bukmacherskich.

Finał Pucharu Anglii: Liverpool - Chelsea (14.05.2022). Gdzie oglądać?

Dzisiejszy Finał Pucharu Anglii, w którym zmierzą się Liverpool i Chelsea można oglądać na żywo na kanale telewizyjnym Eleven Sports 1 oraz w internecie po opłaceniu pakietu w serwisach Canal+online i player.pl. Bezpłatną relację live oferują bukmacherzy w usługach STS TV, Fortuna TV, Betclic TV oraz Superbet TV.

Liverpool - Chelsea transmisja online i stream za darmo

Bezpłatną transmisję z meczu Liverpool - Chelsea w Finale Pucharu Anglii udostępnią bukmacherzy. Po zarejestrowaniu konta w serwisie bukmacherskim STS, Fortuna, Betclic i Superbet można uruchomić darmową transmisję online.

Aby założyć konto użytkownika należy wypełnić formularz rejestracyjny na jednej z podanych poniżej stron. Po zalogowaniu się w serwisie internetowym lub w aplikacji mobilnej wybranego bukmachera można uruchomić transmisję na komputerze lub urządzeniach mobilnych.

» Oglądaj transmisję online na eFortuna.pl

» Oglądaj transmisję online na Betclic.pl

» Oglądaj transmisję online na Superbet.pl

Liverpool - Chelsea transmisja na żywo online w internecie

Dostęp do transmisji ze spotkania Liverpool - Chelsea będą oferować również platformy Canal+online i player.pl. Stacja telewizyjna Eleven Sports 1, która będzie udostępniać transmisję z dzisiejszego Finału Pucharu Anglii oferowana jest razem z trzema innymi stacjami telewizyjnymi Eleven w jednym pakiecie za 15 zł miesięcznie. Aby skorzystać z oferty należy przejść na wskazaną poniżej stronę i wykupić pakiet Eleven.

» Oglądaj mecz na żywo w Player.pl

» Oglądaj mecz na żywo w Canal+online

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika