Aktualności:
Transmisje i mecze:Skróty meczów:

Bayern Monachium i Manchester United chcą pozyskać pomocnika Lipska

, , Konrad KoniecznyBayern Monachium i Manchester United chcą pozyskać pomocnika Lipskafot. charnsitr/Shutterstock.com

Bayern Monachium i Manchester United walczą o podpis zawodnika Lipska - informuje na swoim oficjalnym Twitterze włoski dziennikarz Nicolo Schira.

Manchester United oraz Bayern Monachium chcą podczas letniego okienka transferowego wzmocnić ofensywę. Na liście życzeń tych dwóch zespołów znalazł się Konrad Laimer, który aktualnie występuje w barwach Lipska.

Obie drużyny walczą o podpis austriackiego środkowego pomocnika. Niewykluczone, że podczas letniej sesji transferowej ten gracz trafi do któregoś z wymienionych zespołów. 24-latek ma ważną umowę z "Bykami" do 30 czerwca 2023 roku.

- Bayern Monachium oraz Manchester United są zainteresowane Konradem Laimerem. Jego kontrakt z Lipskiem wygasa 30 czerwca 2023 roku - napisał na Twitterze włoski dziennikarz Nicolo Schira.

Reprezentant Austrii gra na miarę oczekiwań w aktualnej kampanii. Na swoim koncie ma 41 meczów we wszystkich rozgrywkach. W tym czasie strzelił 5 bramek i zanotował 6 asyst. Portal "Transfermarkt" wycenia go obecnie na 26 milionów euro, ale cena może się jeszcze zwiększyć, ponieważ zawodnik jest w dobrej formie.

Źródło: Nicolo Schira - Twitter

Zobacz również
Komentarze

Aby dodawać komentarze, musisz posiadać konto użytkownika