Logowanie Rejestracja
Estadios

Serie A. Gdzie oglądać mecze i skróty ligi włoskiej?

Serie A. Gdzie oglądać mecze i skróty ligi włoskiej?

Rozgrywki włoskiej Serie A niemal co tydzień przycągają przed telewizory naprawdę sporą rzeszę widzów. W tym artykule postaramy się jednak powiedzieć nieco więcej także o innych formach transmisji.

Rozgrywki włoskiej Serie A niemal co tydzień przycągają przed telewizory naprawdę sporą rzeszę widzów. W tym artykule postaramy się jednak powiedzieć nieco więcej także o innych formach transmisji. Liga włoska doczekała się bowiem świetnego opracowania, jeśli chodzi transmisję live, ale w internecie, gdzie poza transmisją tradycyjnądo głosu dojdzie chociażby skrót meczu. Na co więc postawić jest najlepiej?

Transmisja na żywo w tv. Gdzie oglądać mecze włoskiej Serie A?

Rozważania na temat dostępności ligi włoskiej musimy zacząć oczywiście od propozycji tradycyjnej. Transmisja live ze spotkań na szczeblu włoskiej Serie A dotyka oczywiście tylko jednej stacji telewizyjnej. Od dobrych kilku lat monopolem na mecze ligi włoskiej w Polsce może pochwalić się telewizja Eleven Sports. Na czterech kanałach pojawia się szansa obejrzenia nawet wszystkich pojedynków w danej kolejce, a już na pewno tch zapowiadających się najlepiej.

Włoska Serie A. Jak wygląda propozycja transmisji live w internecie?

Jeśli chodzi o alternatywy związane z transmisją na żywo, to ligę włoską obejrzymy także w internecie. W tym miejscu powinniśmy wyróżnić kilka platform, które mają prawa do nadawania ze stadionów na Półwyspie Apenińskim. W pierwszej kolejności mowa oczywiście o stronie IPLA, która oferuje naprawdę tanie pakiety miesięcznie - cena zaczyna się już od 15 złotych. Drugą platformą z meczami włoskiej Serie A na żywo jest Player - tutaj zestawy są odrobinę droższe.

Transmisja na żywo na stronach bukmacherskich. Co mamy do wyboru?

W kontekście ligi włoskiej mamy jednak to szczęście, że propozycja transmisji live w internecie jest znacznie szersza. Wiemy bowiem, że swoje do ugrania będą miały także możliwości na trzech stronach bukmacherskich. Spotkania włoskiej Serie A zgłoszą swoją gotowość na platformie STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV. Propozycja na każdej z tych witryn jest całkowicie darmowa. Jedyne, co musimy zrobić, to stworzyć kupon oparty na wydarzeniach z sekcji live.

Skróty meczów ligi włoskiej. Gdzie oglądać?

Na samym końcu warto także zahaczyć o jeszcze jedną możliwość. Mowa oczywiście o bogatej propozycji na skróty meczów ligi włoskiej. One są dostępne na wielu stronach w internecie, aczkolwiek my szczególnie zapraszamy do nas. Wszystkie starcia włoskiej Serie A czekają na zainteresowanych od razu po zakończeniu danego pojedynku, a co najważniejsze - każda z ofert na skrót meczu jest dostępna całkowicie za darmo.

Zobacz również: Skróty meczów włoskiej Serie A

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. shutterstock.com / Sergey Nivens

Autor: nocho | Kategoria: Artykuły, Włochy

ZOBACZ TAKŻE

« wstecz

comments powered by Disqus


Copyright © 2021 Estadios24.pl
Zaloguj się
Twój login:
Twoje hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Login: Wymagane
E-mail: WymaganeZły e-mail
Hasło: Wymagane
Powtórz hasło: WymaganeHasła są niezgodne
Podaj wynik: 10 - 7 = WymaganePodaj liczbę